Apartmány v Mnichově

Potřebujete ubytování v Mnichově ve více pokojích a s možností zajistit si vlastní stravování? Tak to Vás určitě zaujme naše nabídka apartmánů v Mnichově. U toho typu ubytování můžete očekávat samostatný apartmán, často složený z více pokojů, které jsou rozděleny na ložnice a společenskou místnost. Většina apartmánů v Mnichově má vlastní kuchyň nebo kuchyňský kout.
Řadit dle:


7 výsledků nalezeno, zobrazeno 1 - 7 1 

1. AMENITY-Garden-Apartments 

Foto: AMENITY-Garden-Apartments
Pokojů: 8
Hodnocení hostů
91 %

Set in Munich, AMENITY-Garden-Apartments is located in a quiet residential area, 2.5 km from Nymphenburg Palace. Oktoberfest - Theresienwiese is 5 km from the property. Free WiFi is provided.


4. Puro Design Apartment 

Foto: Puro Design Apartment
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
85 %

Offering free WiFi access, Puro Design Apartment is a self-catering accommodation located in Munich. The property is 2.3 km from Oktoberfest - Theresienwiese and 2 km from Munich city centre.

Pokoje

Apartmán
osob280 - 440 EUR za noc

5. Damai Apartment 

Foto: Damai Apartment
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
88 %


6. Mars 

Foto: Mars
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
73 %

Mars offers accommodation in Munich, 600 metres from Karlsplatz (Stachus). The apartment is 900 metres from Pinakothek der Moderne. Free WiFi is featured . There is a dining area and a kitchenette. A flat-screen TV is offered.


7. Casa BARvaria 

Foto: Casa BARvaria
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
89 %

Located 2.7 km from Bavarian National Museum in Munich, this apartment features free WiFi. Guests benefit from terrace. There is a seating area, a dining area and a kitchen complete with a dishwasher, an oven and a fridge.


7 výsledků nalezeno, zobrazeno 1 - 7 1 

Menu

Čeština  Slovensky 

  Měna: